facebook
Logo firmy

O firmie

PlusTB usługi budowlane to firma zajmująca się kompleksowo budowami, remontami i pracami wykończeniowymi prowadzonymi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Wykwalifikowany zespół pracowników, będący fundamentem naszej firmy, jest źródłem zadowolenia naszych klientów. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, każda z nich jest również odrębnie przez nas wyceniana.

Firma ma za sobą 9 lat doświadczenia na rynku budowlanym co gwarantuje, że wykonywane prace przebiegają sprawnie i płynnie, zgodnie z normami i przepisami budowlanymi zachowując również standardy i uwzględniając wymagania inwestora. Gwarancją 100% zadowolenia klienta i w pełni profesjonalnie przeprowadzonych prac jest nasze jednostkowe podejście do każdej inwestycji. Jesteśmy firmą nie bojącą się wyzwań, wykonujemy prace między innymi przy remontach i budowach domów, remontach mieszkań, adaptacji najróżniejszych pomieszczeń, wykończeniach lokali usługowych czy wykończeniach wnętrz, spełniamy również życzenia najbardziej wymagających klientów, oczywiście zgodnie ze sztuką budowlaną.

Spośród konkurencji wyróżnia nas rzetelność, terminowość, staranność w wykonywaniu powierzonych prac i olbrzymia pasja do tego, co robimy.